Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojírenský dělník, dělnice lakovny divize strojírna

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29650000768 | aktuálnost: 29.07.2024

OSTROJ a.s.

Upřesňující informace

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz

Co od vás očekáváme:
- SOU nejlépe ve strojírenském oboru.
- Zkušenost s tryskáním a odmašťováním povrchů výhodou.
- Oprávnění pro řidiče manipulačního vozíku 5t výhodou.
- Ochotu pracovat ve 2směnném provozu.
- Samostatnost a flexibilitu.

Co vám můžeme nabídnout:
- 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na dopravu
- Náborový příspěvek (u vybraných profesí)
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Benefitní program Benefit plus
- Motivační odměňování
- Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
- Vánoční dárky
- Zázemí stabilní a seriózní společnosti

Co vás čeká:
- Tryskání a příprava materiálu na tryskání.
- Odmašťování a ochrana proti korozi.
- Krytování, čištění a konzervace výrobků v lakovně.
- Příprava materiálu/polotovaru před lakováním.
- Balení a expedice výrobků.
- Převoz a manipulace s materiálem a polotovary.
- Obsluha mostového jeřábu s dálkovým ovládáním, popř. vysokozdvižného vozíku.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 185 - 200 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Těšínská 1586/66, Opava, 74601

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

OSTROJ a.s.