Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojírenský technik | Dvousměnný provoz!

referenční číslo: 57260 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste technicky zdatní a hledáte stabilní zaměstnání? Hledáme šikovného strojírenského technika, který bude obsluhovat ohraňovací lis ve firmě. Ideální pro kandidáty s technickým backgroundem, kteří chtějí jednoduchou, ale důležitou práci v klidném prostředí.
Obsluha ohýbačky (ohraňovacího lisu) ve výrobě – jednoduchá a přímočará práce. Kontrola kvality plíšků a zajištění, že splňují stanovené specifikace. Spolupráce s týmem na plynulém průběhu výroby a dodržování termínů zakázek. Zajištění pravidelné údržby stroje a dodržování bezpečnostních předpisů.

Požadujeme

Základní technický background ve strojírenství je vítán, zkušenosti jako CNC operátor, ohraňovač nebo ohýbač jsou velkou výhodou. Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední) bez nočních směn. Schopnost pracovat samostatně a zodpovědně, pečlivost při obsluze stroje.

Nabízíme

Práce ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední) bez nočních směn. Týden dovolené navíc, 2 sick days, Multisport karta a lekce angličtiny. 13.plat závislý na úspěchu firmy a vaší docházce. Osobní ohodnocení, závodní stravování a stravenky ve výši 107 Kč na den.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl