Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

*Strojírenský technik kontroly kvality

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29548220705 | aktuálnost: 28.06.2024

SANBORN a.s.

Upřesňující informace

na dobu určitou;
Náplň práce: Měření a vyhodnocování na technické kontrole, obsluha měřících zařízení (3D…), seřizování specializovaných měřidel.
Požadujeme: Strojírenské středoškolské vzdělání, obsluha PC, zodpovědnost,spolehlivost, komunikační dovednosti. Programování CMM výhodou.
Příspěvek 15 000Kč/rok (cafeterie), roční odměny, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc,příplatky za práci přesčas, odměna za naplněnou docházku, zázemí stabilní společnosti,pružnou pracovní dobu.
První kontakt telefonicky nebo e-mailem;

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Třebíčská 1507/87, Velké Meziříčí, 59401

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy