Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní inženýr s AJ (45-55.000 Kč)

referenční číslo: 57712 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání technického oboru a hledáte nové pracovní uplatnění ve strojní konstrukci? Komunikace v angličtině pro Vás není překážkou?

Pošlete mi Váš životopis k posouzení a staňte se součástí týmu v perspektivním zaměstnání v R&D kolektivu!

Hledá se:

STROJNÍ INŽENÝR S AJ (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce na vývoji nových výrobních zařízení, nástrojů a přípravků
  • Zpracování podrobné technické specifikace pro poptávku a nákup nových strojů a automatů
  • Zlepšování stávajících výrobních metod a zařízení
  • Úzká spolupráce s oddělením výroby a údržby
  • Komunikace v anglickém jazyce se zahraniční pobočkou
  • Občasné služební cesty

Požadujeme

  • Vzdělání technického oboru
  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti strojní konstrukce
  • Znalosti technologie obrábění a tváření kovů, svařování, bodování atd.
  • Zkušenosti v programu Solidworks či jiném CAD programu
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • ŘP sk.B

Nabízíme

  • Zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost využití jazykových kurzů
  • Možnost seberealizace
  • Možnost cestování v rámci ČR i zahraničí
  • Nástup dle dohody nebo IHNED
  • Místo výkonu práce: Jičín

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství