Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17452050754 | aktuálnost: 27.06.2024

P R O M O N T, a.s.

Upřesňující informace

KONTAKT - tel.: 774 601 754, e-mail: p.holanova@promont-as.cz
Požadujeme: vzdělání SŠ, VŠ strojírenského směru; samostatnost, aktivní přístup při řešení problémů, důslednost a ochota učit se novým věcem; čtení a orientace v technické dokumentaci; orientace v normách; znalost SW – AutoCad, AutoCad Inventor, MS Office; vhodné i pro absolventy

Náplň práce:
- zpracování projektové dokumentace technologického zařízení
- zpracování detailní výrobní dokumentace
- podklady pro navazující profese
- podklady pro nabídky
- účast při kontrolách a přejímkách zařízení ve výrobě

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Poznámka k jazykovým znalostem: Výhodou

Požadujeme

Jiné Samostatnost, důslednost, ochota učit se novým věcem, aktivní přístup k práciPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Práce s PC - Windows Znalost standardních kancelářských SW podmínkouPHP_EOLPráce s PC - autocad Znalost SW AutoCad, Inventor apod. podmínkouPHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Chemická 2122/3, Ostrava, 70900

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy