Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní konstruktér - absolventi vítáni

referenční číslo: 55576 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pojďte se podílet na vývoji produktů, které jsou dodávány do celého světa. Pro našeho klietna, výrobní společnost přímo v Plzni, nyní hledáme Strojního konstruktéra. Budeme se těšit na Váš životopis.
vývoj nových produktů tvorba výkresové dokumentace z zajištění technického dozoru při výrobě

Požadujeme

VŠ technického směru - ideálně v oboru strojírenství znalost 3D CAD systémů komunikativní znalost angličtiny orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

flexibilní pracovní doba - 7,5 hodiny denně možnost Home office 5 týdnů dovolené 2 sick days příspěvek na penzijní připojištění 1 500 Kč/měsíc Cafeterie Benefity - 12 000 Kč ročně MultiSport karta dotované stravování zvýhodněný firemní mobilní tarif pro sebe i svou rodinu jazykové kurzy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl