Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní konstruktér s angličtinou

referenční číslo: 56065 | aktuálnost: 03.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost, která je v současné době jedničkou ve svém oboru, hledáme kandidáty na pozici strojního konstruktéra. Pokud máte zkušenosti z konstrukce a hledáte příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji, neváhejte nám zaslat váš životopis. Nástup možný ihned.
Mechanická konstrukce výrobních zařízení Tvorba výkresové dokumentace v SolidWorks Denní komunikace s kolegy ze zahraničí (nutná znalost anglického na úrovni B1) Úzká spolupráce s kolegy z výroby a údržby

Požadujeme

Zkušenosti z pozice strojního konstruktéra alespoň dva roky Komunikativní úroveň anglického jazyka Znalost SolidWorks, případně i jiného CADu

Nabízíme

Týden dovolené navíc Flexibilní pracovní doba Pravidelné zvyšování mzdy 13. mzda Příspěvek na penzijní připojištění Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele Cafeterie Vzdělávání kurzy, školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 38 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat