Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní konstruktér (vhodné pro absolventy)

referenční číslo: 57246 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste absolventem strojní školy a rád/a byste pracoval/a pro společnost, jejíž produkty potřebuje téměř každý? Nebo jste zkušený konstruktér a hledáte nové pracovní uplatnění? Dejte nám o sobě vědět :)
Projektování strojních částí pomocí AutoCadu a Inventoru Návrh řešení zakázek, spolupráce s manažerem při vypracování zakázky Spolupráce a komunikace s kolegy ze zahraničí (také v anglickém jazyce) Provádění změnových řízení ve výrobě, dozor ve výrobě při výrobě nových dílů

Požadujeme

Strojní vzdělání, orientace v technické dokumentaci Znalost AutoCADu, případně jiného SW Angličtina na mírně/středně pokročilé úrovni Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy

Nabízíme

Perspektivu v úspěšné a stabilní společnosti Odborný a profesní růst Týden dovolené navíc Závodní stavování Vzdělávací a jazykové kurzy Sick days Příspěvek na Multisport kartu Zvýhodněné volání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 38 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl