Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní projektant

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29558900793 | aktuálnost: 26.06.2024

TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
Navrhování a projekce ocelových konstrukcí. Zpracovávání projektové a výrobní dokumentace
Vykonává autorský dozor
Požadujeme:
- Vzdělání: VŠ technického (stavebního) směru.
- Koordinace, kontrola a prověřování veškerých projekčních prací v rámci vyzdívek.
- Zodpovědnost, samostatnost a schopnost improvizovat v technických řešeních.
- Znalost pravidel pro tvorbu výrobní dokumentace.
- Znalost práce na PC (znalost programů AutoCAD a MS Office).
- Znalost programu Inventor výhodou
- Chuť učit se novým věcem.
- Řidičský průkaz sk. B.
- Ochota cestovat.
- Znalost anglického jazyka výhodou

Zaměstnanecké výhody:
Našich zaměstnanců a jejich práce si vážíme, a proto se snažíme kromě zajímavé a atraktivní mzdy jim zpříjemnit pracovní život v TPP i dalšími zajímavými benefity:
- Rozvoj v oborou
- Jistota profesního růstu při prokázání kvalitních schopností
- Motivující finanční ohodnocení
- Mimořádné odměny 2x ročně - podle finančních výsledků společnosti
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- Pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravné
- Služební telefon
- Hrazené jazykové kurzy
- Po zapracování služební auto i k soukromým účelům

První kontakt možný POUZE e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Legionářská 1085/8, Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské