Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní údržba- vhodné i pro absolventy

referenční číslo: 57510 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Právě hledáme nového kolegu do zázemí kmene silné mezinárodní výrobní společnosti, který posílí tým strojní údržby. Pokud máte zájem o pestrou pracovní náplň, která zahrnuje činnosti v pohybu po výrobním areálu, pak pro vás máme lákavou nabídku! Pozice je vhodná jak pro seniorní, tak i juniorní kolegy a absolventy.
Odstraňování závad na strojích a zařízeních pro zabezpečení plynulé výroby Provádění pravidelných kontrol strojních zařízení Pestrá práce v pohybu po výrobním areálu Práce ve směnném provozu (krátký/dlouhý týden) Zajišťení funkčních zkoušení a uvádění strojů a zařízení po opravách do provozu Spolupráce s kolegy při odstávkách výroby

Požadujeme

SOÚ/SŠ - strojní mechanik apod. / praxe v oboru Svářečské oprávnění Ochota pracovat na 12 hodinové směny (krátký/dlouhý týden)

Nabízíme

Týden dovolené navíc 13. a 14. plat Osobní ohodnocení a docházkový bonus Roční bonusy Dotovaná strava v místní kantýně Příspěvek na penzijní připojištění Štědrý bonusový systém do Cafeterie Firemní a sportovní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl