Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní zámečník - 2 směny

referenční číslo: 57723 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, strojírenskou výrobní společnost sídlící v blízkosti Plzně, nyní hledáme zkušeného Strojního zámečníka. Pokud hledáte novou práci v menší přátelské společnosti, budeme se těšit na váš životopis.
sestavování částí strojů a strojních zařízení zaškrabávání a zabrušování částí strojů provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení údžba strojů

Požadujeme

zkušenosti jako zámečník manuální zručnost orientace ve výkresové dokumentaci ochota pracovat ve 2 směnném provozu

Nabízíme

mzda 38 000-42 000 Kč dle zkušeností prémie ke mzdě týden dovolené navíc příspěvěk na penzijní pojištění další profesní rozvoj, školení dotované stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 38 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba