Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

*Strojní zámečník (m/ž)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29424220755 | aktuálnost: 04.07.2024

DIAMO, státní podnik

Upřesňující informace

Další požadavky:
" svářečský průkaz zkoušky ZK 111 1.1 nebo ZK 135 1.1 nebo ZK 141 1.1,
" úřední zkoušky dle ČSN EN ISO 9606-1 výhodou,
" řidičské oprávnění skupiny B,
" spolehlivost, pečlivost.
Pracovní náplň:
" výroba a montáže ocelových konstrukcí a technologických zařízení,
" provádění údržbářských a opravárenských prací strojního zařízení na CHÚ,
" montáže na odloučených pracovištích,
" svářečské práce,
" řidič referentských vozidel,
" obsluha technologických zařízení,
" v prostojovém období provádění náhradních prací na pracovištích o. z. GEAM,
oprava a údržba budov, komunikací a zatravněných ploch, natěračské práce.
Nabízíme:
" zajímavé zaměstnání v oboru,
" pevnou pracovní dobu,
" nadstandardní zaměstnanecké benefity (dle platné kolektivní smlouvy a zásad FKSP):
- dovolená v délce 6 týdnů,
- měsíční prémie,
- mimořádná roční odměna,
- odměny při pracovních a životních výročích,
- příspěvek na stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Zkoušky svařování ZK 111 1.1 nebo ZK 135 1.1 nebo ZK 141 1.1PHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jiné spolehlivost, pečlivostPHP_EOL

Mzda: 31 000 - 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 86, Dolní Rožínka,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity