Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojník / strojnice stavebních strojů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29305280713 | aktuálnost: 01.08.2024

PDV Stavby s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, volné víkendy.

Náplň práce: zemní a výkopové práce (rypadlo pásové a kolové), odpovědnost za dodržování pracovní i technologické kázně, kontrola dodržování BOZP a PO na stavbách dle platné legislativy.

Požadavky: vyučení ve stavebním oboru, strojnický průkaz, praxe minimálně 1 rok, odolnost vůči stresu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a komunikativnost, řidičský průkaz sk. B, T (sk. C vítána).

Zaměstnavatel nabízí: dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní/životní pojištění, 25 dní dovolené.

Kontakt - paní Schröfelová Miroslava, tel.: 603 554 888, e-mail: schrofelova@vodacz.com (pro zaslání životopisu).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T Jiné vyučení ve stavebním oboru, strojnický průkaz, praxe minimálně 1 rok atd.PHP_EOL

Místo pracoviště: Bezručova 607, Česká Skalice,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity