Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

STROJNÍK (strojník bagru, strojník dvoucestných vozidel)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 26726500793 | aktuálnost: 28.06.2024

Pirell s.r.o.

Upřesňující informace

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha speciálních strojů a zařízení pro práci na železničním spodku a svršku nebo tramvajových drahách.
POŽADUJEME:
- vyučení v technickém oboru vítáno
- řidičské oprávnění sk. B (C, T výhodou)
NABÍZÍME:
- zajímavé měsíční ohodnocení
- získání strojního průkazu, zajištění potřebné certifikace a vzdělání v oboru v hodnotě až 250 000 Kč
- profesní růst
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
- náborový příspěvek 25 000 Kč, který Vám vyplatíme během prvního roku
- služební telefon, služební automobil
KONTAKT: telefonicky 7 - 15 hodin nebo e-mailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Husova 690, Česká Třebová, 56002

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity