Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Supply Chain Leader

referenční číslo: 55219 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pozice Supply Chain Leader není úplně o vedení oddělení, ale spíše o řízení činností jako je plánování výroby, logistiky a nákupu. Nemusíte ovládat všechno, čeká na vás zaučení. Malý tým, príma firma, bezva benefity, nástup klidně ihned. Čtěte dál a na konci inzerátu připojte váš životopis. Místo výkonu práce v Mostě.
Plánování výrobních kapacit a zásob. Zásobování a nákup. Logistika: Správa skladových zásob a inventáře. Distribuce: Spolupráce s logistickými partnery a přepravními společnostmi. Zákaznický servis: Řešení problémů zákazníků souvisejících s dodávkami. Zajištění spokojenosti zákazníků a efektivní komunikace. Spolupráce a komunikace: Koordinace mezi různými odděleními (výroba, nákup, logistika). Dodržování předpisů: Zajištění souladu s předpisy a standardy (např. ISO). Implementace postupů pro interní audity.

Požadujeme

Jazykové dovednosti: Angličtina (nutná), možnost školení v zahraničí. Zkušenosti s plánováním nebo logistikou, v oblasti řízení projektů a týmů. Výhodou je, pokud máte certifikaci interního auditora nebo znalosti ISO. Nutností je znalost SAP a Excel. Organizační a analytické schopnosti. Týmový hráč.

Nabízíme

Nástupní plat: 50 000 - 60 000 Kč. Roční bonusy. Benefity: 2000 Kč na stravné 2700 Kč měsíčně do cafetérie 1500 Kč do penzijního fondu 5 týdnů dovolené každoroční valorizace řada dalších výhod a benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Maredová Kočárková
+420 604 226 079