Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

švadlena - pánský krejčí / pánská krejčová

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29484240766 | aktuálnost: 28.06.2024

Henzély s.r.o.

Upřesňující informace

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: šití tanečního oblečení (konfekční velikosti, kalhoty, vesty)
- Požadavky: vyučení v oboru nebo praxe v oboru, manuální zručnost, pečlivost, důraz na kvalitu, samostatnost, nápady, originalita
- možnost i zkráceného úvazku, doba učitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned nebo dle dohody
- kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 15:00 hod. (paní Medková, tel.: 573 337 513) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ucetni@dance-point.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Alšova 3341/9, Kroměříž, 76701

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity