Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářeč, 1 směna, průměrná měsíční mzda 38.000-45.000kč/m

referenční číslo: 55540 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro menší rodinnou firmu na Příbramsku přijmeme zkušeného svářeče na svařování a výrobu zemědělských strojů. Jaká bude Vaše náplň práce? - svařování zemědělských komponentů - svařování dle výkresové dokumentace Směnnost: 1 směna Před nástupem proběhne zkouška svárů, osobní pohovor. Nástup ihned nebo po domluvě.

Požadujeme

- výborné zkušenosti se svařováním podmínkou

Nabízíme

Průměrná měsíční mzda od 38.000 Kč/m - dle znalostí a dovedností - 1 směna - a další firemní benefity,..
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl