Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářeč

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29540500766 | aktuálnost: 27.06.2024

CHRIST CAR WASH s.r.o.

Svářeč

Upřesňující informace

Náplň práce:
- svařování CO2
- částečné broušení Fe
Požadované znalosti a dovednosti:
- platný svářečský průkaz
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- ochota pracovat ve směnném provozu
Co Vám na oplátku nabídneme my:
- můžete nastoupit ihned nebo dle dohody
- finanční ohodnocení bude odpovídat Vašim dosavadním zkušenostem
- dvousměnný provoz
- zdokonalíte se v AJ nebo NJ a můžete se s námi také protáhnout na józe
- je potřeba si také odpočinout, proto Vám nabízíme 25 dní dovolené
- plně Vám zadotujeme stravenku na elektronickou stravenkovou kartu
- pochutnáte si na skvělém obědě (můžete si vybírat z pěti jídel)
- v létě se osvěžíte zmrzlinou a v zimě ochráníte své zdraví vitamíny od nás
- s dotovanou MultiSport kartou můžete do wellness i do fitka
- zapojíte se do inspirativního a zkušeného týmu, a navíc získáte zázemí rodinné mezinárodní společnosti

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 30 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Koterovská 534/175, Plzeň, 32600

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince