Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářeč

referenční číslo: 55556 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Svářeč

Náplň práce

Do přátelského kolektivu ve výrobní společnosti v Kadani hledáme manuálně zručné operátory výroby, strojní zámečníky, zejména svářeče. Hledáte stabilní zaměstnání, orientujete se ve výkresové dokumentaci a jste ochotni pracovat na 2 směny? Neváhejte zaslat svůj aktuální životopis na miroslav.kozeluh@manpower.cz.
Sváření CO2 Montáž filtrační jednotky dle výkresové dokumentace a výrobních postupů Pravidelná údržba strojů dle plánu Kontrola vyráběné zakázky Balení vyrobené zakázky a příprava k expedici

Požadujeme

Vyučení, nebo maturita v oboru strojní zámečník, mechanik, svářeč nebo alespoň 1 rok praxe Schopnost práce s jeřábem (vazačský / jeřábnický průkaz velkou výhodou) Schopnost číst výkresovou dokumentaci a dodržovat pracovní postupy Spolehlivost a chuť se učit novým věcem Svářečský průkaz výhodou (CO2)

Nabízíme

Čtvrtletní bonusy Stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den Příspěvek na dojíždění Příspěvek na penzijní připojištění Zaměstnanecké akce a výhodný zaměstnanecký program Vodafone Nástup možný ihned Práce na zakázkové výrobě - nejsme linková/pásová výroba Práce v čistém prostředí Jednosměnný provoz
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba