Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářeč CO2 | 13. mzda

referenční číslo: 57768 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, výrobní společnost s rodinným zázemím, sháníme šikovného svářeče na svařovacích robotech. Pokud vás svařování CO2 baví a máte s ním zkušenost, tak hledáme právě vás.
ruční svařování dílů a jejich kompletace dle výkresové dokumentace kontrola vstupního materiálu a hotových výrobků ve shodě s technologickou dokumentací

Požadujeme

znalost svařování CO2 ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

13. mzdu smlouvu na dobu neurčitou příplatky za směny nad rámec zákoníku práce 5 týdnů dovolené příspěvek na životní pojištění plně hrazené stravenky věrnostní odměny možnost profesního růstu - postup na pozici předák směny na svařovacích robotech rodinné prostředí zaběhlé společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba