Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč - Plzeň

referenční číslo: 56173 | aktuálnost: 17.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte zajímavou a stabilní práci v menší prosperující strojírenské společnosti? Máte praxi v oboru a umíte číst v technické dokumentaci? Hledáte práci přímo v Plzni? Pokud jste na všechny tři otázky odpověděli ANO, hledáme právě vás!
svařování dílů dle výkresové dokumentace svařování metodou CO2 nebo TIG/ochrannou atmosférou běžná údržba příslušného vybavení

Požadujeme

zkušenosti ve svařování nebo vyučení v oboru platný svářečský průkaz čtení ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

každý měsíc bonus až 10 % ze mzdy po zkušební době práci na 2 směny mzdu až 48 000 Kč práci na HPP příspěvek na stravování příspěvek na Vánoce 1 000 Kč na penzijní připojištění jídelna s možností výběru až z 10 jídel příspěvek na dovolenou navyšování dovolené po odpracovaných letech atraktivní lokalita na Borských polí práce v nové výrobní hale
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 34 000 - 48 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba