Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářeč TIG

referenční číslo: 55424 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Svářeč TIG

Náplň práce

Svařování metodou TIG. Kontrola svárů za pomocí měřidel. Práce s technickou dokumentací.

Požadujeme

Platný svářečský průkaz TIG. Znalost měření a práce s měřidly (posuvka, mikrometr, kalibr, …). Schopnost číst technickou dokumentaci.

Nabízíme

Stabilní zaměstnavatel a unikátní projekty. Měsíční bonus až 4500 Kč. Příspěvek na dopravu. Roční benefit. Nadstandartní příplatky. Příspěvek na penzijko. Ubytování zdarma po dobu prvních 6 měsíců a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 33 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba