Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářeči,řezači plamenem a páječi POUZE OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29149520732 | aktuálnost: 07.07.2024

ZATIS CZ s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- příprava a sestavování svařenců dle výkresové dokumentace
- svařování ocelových kontrukcí
Požadujeme:
- vyučen ve strojírenském oboru
- dobrá znalost výkresové dokumentace
- svařování metodou TIG, 111 (obal.elektroda)
- svářečský průkaz ZE1, ZG1, ZM1/propadlý obnovíme
- praxe v oboru
- samostatnost a odpovědnost za svěřené úkoly

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Zkoušky svařování

Mzda: 19 500 - 21 800 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Lázeňský park 301/14, Karviná, 73503

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený