Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svařovací technik - ranní směny!

referenční číslo: 58677 | aktuálnost: 04.07.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenství? Jste znalý v oboru svařování jak po technické tak i odborné stránce? Můžete nabídnout praxi z obdobné branže? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SVAŘOVACÍ TECHNIK - RANNÍ SMĚNY!

Náplň práce

  • Stanovení definic svařovacích procesů
  • Dohled nad svařovacími postupy, jejich kontrola a dodržení periodických zkoušek
  • Správa norem a technických postupů svařování

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Jeden z certifikátů (EWE, IWE, EWT, IWT)
  • Praxe se zpracováním oceli S355, 690QL, 960QL
  • Zkušenosti na obdobné pozici jsou pro nás nutností
  • Praxe se svařováním a znalost postupů

Nabízíme

  • Práce na ranní směny
  • Příspěvek na dopravu
  • Nadstandartní odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • Lokalita: Praha - Radotín

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství