Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SW inženýr – full-stack developer

referenční číslo: 55307 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodní strojírenské společnosti, se stabilním zázemím, hledáme SW Inženýra
podílet se na vývoji a správě informačního systému pro správu zakázek a projektů
tvorba konfigurátorů pro systémy dodávané firmou SSI automatizace procesů práce v menším týmu práce s těmito technologiemi:

Požadujeme

SŠ / VŠ vzdělání v oboru IT komunikativní znalost anglického jazyka zkušenost s full-stack (front-end, back-end) vývojem a OOP samostatnost, zodpovědnost a flexibilita ochota se vzdělávat práce v týmu a komunikace s lidmi zkušenost s agilním vývojem a nástroji pro správu projektových úkolů

Nabízíme

práci ve stabilní společnosti smlouva na dobu neurčitou hned od nástupu náborový příspěvek 20.000 Kč 13. plat širokou škálu firemních benefitů 5 týdnů dovolené příspěvek na dojíždění až 4.200 Kč příspěvek za doporučení kolegy možnost jazykových kurzů firemní školku firemní restauraci Aramark zvýhodněné volání, tarif T-mobile možnost částečného home-office
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů