Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Systémový administrátor | Ostrava

referenční číslo: 55810 | aktuálnost: 03.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kandidáta na pozici systémového administrátora do společnosti, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti rozvoje a servisu informačních a komunikačních technologií.. Pokud máte na této či podobné pozici zkušenosti a poohlížíte se po změně, neváhejte nám o sobě dát vědět zasláním profesního životopisu, ozveme se co nejdříve to bude možné!
Správa, instalace a údržba přidělených systémů a zařízení Monitorování sítí a operačních systémů serverů Správa, instalace a údržba síťové infrastruktury včetně cloudového a místního prostředí Řešení uživatelských problémů, konzultace a poradenství s HW i SW Zodpovědnost za archivaci a zálohování firemních dat Zodpovědnost za zabezpečení sítě a dohled nad dodržováním bezpečnostních a licenčních politik společnosti Vytváření dokumentace pro používané systémy

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání v oblasti informačních technologií Znalost operačních systémů (MS Windows Server, MS Windows) Vynikající znalost sítí, TCP/IP a jejich konfigurace Orientace v problematice IT bezpečnosti Znalost oblasti virtualizace (VMware/Hyper-V) Zkušenosti se zálohovacími systémy (Veeam) Orientace v prostředí Office365/Sharepoint Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Pružná pracovní doba s možností občasného home office Přátelské pracovní prostředí Možnost profesního růstu Vzdělávací kurzy a školení Příspěvek na stravování Kafetérie Občerstvení na pracovišti Firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby