Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tavič - slévárna

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17454750749 | aktuálnost: 28.06.2024

ALW INDUSTRY, s.r.o.

Upřesňující informace

ALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1994. Firma disponuje s technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní technologii THIXOMOLDING® pro lisování slitin hořčíku. Mezi naše typické produkty patří paraboly pro automobilové světlomety aj.

Máš zkušenosti s obsluhou tavicích pecí nebo se to všechno chceš naučit? Pak hledáme právě tebe!

Hledáme do týmu tavírny pracovníka na pozici...

TAVIČ + náborový příspěvek

Náplň práce:
• Obsluha a provoz tavicích pecí, provádí jejich údržbu
• Provádí pravidelnou kontrolu teplot taveniny v tavících a udržovacích pecích se záznamem.
• zabezpečuje dostatek taveniny v udržovacích pecích pro optimální chod licích strojů ve výrobě
• Zajišťuje a zodpovídá za tvorbu vzorků na analýzu chem. složení a vytvoření záznamu

Co očekáváme:
• SOU
• Manuální zručnost a pracovitost
• Ochota práce v nepřetržitém provozu, 12 hod směny, krátký a dlouhý týden

Výhodou: zkušenost s obsluhou vysokozdvižného vozíku, obsluha plyn. zařízení

Co nabízíme:
• Náborový příspěvek 25.000 Kč
• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
• Stravenky Sodexo v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
• Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
• Čtvrtletní prémie
• Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
• Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Kontakt:
U Panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková
Tel: 734 366 530 Email: personalni@alw.cz

Pracuj s námi v ALW INDUSTRY,s.r.o.

Pošlete nám svůj životopis emailem nebo nás kontaktujte telefonicky. Těšíme se na Vás!

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 28 000 - 36 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U panelárny 594/6c, Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity