Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Team Lead Embedded Developer (C/C++)

referenční číslo: 56631 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do úspěšné IT firmy s vlastním produktem v Brně hledáme nadšeného developera s zkušenostmi v řízení týmu, nebo zkušeného senior developera, který má chuť vést tým. Zaujalo tě to? Přečti si více!
Koordinace týmu: Plánování a rozdělování úkolů mezi členy týmu. Release nových verzí: Řízení uvolňování nových verzí do produkce (do výroby a k zákazníkům). Technické vedení: Řešení technických výzev, volba vhodných technologií a návrh architektur. Programování a revize kódu: Aktivní účast na vývoji softwaru/hardwaru a provádění revizí kódu od ostatních členů týmu. Technické zadání: Převod produktových požadavků do technických specifikací a úkolů pro vývojový tým. Testování: Organizace, koordinace a vyhodnocování beta testů nových verzí. Komunikace: Spolupráce s ostatními členy týmu a dalšími odděleními (Produkt, Technická podpora apod.). Mentoring: Pomoc při zaškolování nových členů týmu.

Požadujeme

Výborné komunikační a organizační schopnosti Zkušenosti s vedením embedded vývoje: Praktické zkušenosti s řízením a organizací embedded vývojových projektů. Orientace v tech. stacku: Znalost programovacích jazyků a technologií jako C, C++, C#, SQL a Python. Znalost verzovacích systémů: Praktické zkušenosti s Git a GitLabem (nebo podobné). Znalost linuxového prostředí: Dobrá orientace v Linuxu. Automatizace vývojového procesu a testování

Nabízíme

25 dní dovolené a 3 sick days Příspěvek na stravování Multisport karta Možnost práce z domova (Home Office) Moderní kanceláře s parkováním Skvělý tým Možnost určovat směr vývoje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj