Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Teamleader ve skladu - nástupní mzda od 50 000 Kč

referenční číslo: 57673 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš předchozí praxi ve skladu? Vedení a motivace menšího týmu pracovníků je pro tebe hračka a máš s tím zkušenosti? Pokud ano a hledáš novou výzvu se zajímavým finančním ohodnocením, pošli nám svůj životopis.
vedení menšího týmu pracovníků motivace a vzdělávání pracovníků zpracování docházky přidělených pracovníků rozdělování úkolů správa a zpracování dat ve skladu řízení a dohled nad skladovými zásobami práce s interním systémem (SAP) účast na pravidelných inventůrách účast na meetingu s oddělením logistiky příprava podkladů pro prezentace

Požadujeme

předchozí zkušenosti ze skladu předchozí zkušenost s vedením menšího týmu pracovníků ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

13. plat bonusy k výplatě příspěvek na dovolenou příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na dojíždění do zaměstnání příplatky za směny závodní stravování zdarma 25 dní dovolené jazykové kurzy a další vzdělávání mobilní telefon, notebook firemní akce práce v mezinárodním prostředí pracovní smlouva na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl