Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Teamleader ve výrobě

referenční číslo: 55689 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Právě hledáme zapáleného teamleadera výroby, který povede menší stabilní tým zkušených operátorů, kterým dokáže nejenom pomoci a poradit, ale také přinést do týmu dobrou náladu a dávku motivace. Pokud máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti a hledáte stabilního zaměstnavatele, který vám může nabídnout mimo jiné řadu benefitů, dejte nám o sobě vědět!
zodpovědnost za vedení svého týmu 12 pracovníků pánování směn a rozdělování lidí na linku dohled nad dodržováním pracovních postupů, zajištění hladkého průběhu výroby zaučování a mentoring novým kolegům reporting přímému nadřízenému práce v interním systému, vedení docházky

Požadujeme

SOU nebo SŠ zkušenost s vedením týmu z výrobní společnosti ochota pracovat ve 3 směnném režimu organizovanost, spolehlivost

Nabízíme

13. a 14. plat 5 týdnů dovolené pružnou pracovní dobu příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na stravování firemní akce pro zaměstnance příspěvky na volnočasové aktivity cafetrie systém
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl