Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technici elektro

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29370500797 | aktuálnost: 06.07.2024

TECHart systems s.r.o.

Upřesňující informace

První kontakt:
Dubravčíková Martina, tel.: 603 524 858, Po - Pá 8:30 - 9:30 hod
e-mail: dubravcikova@techart.cz,
osobně: Dobré Pole 171, Vitice, Po - Pá 8:30 - 9:30 hod.

Požadavky: vzdělání elektro, časová flexibilita, manuální zručnost, chuť pracovat.

Výhodou: řidičský průkaz sk. B, práce ve výškách.

Náplň práce: montáž datových a elektro rozvodů, práce po celé ČR.

Pracovní doba:
Po - Pá 8 - 16,30 hod.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenkový bonus, možnost internetového připojení zdarma, možnost využití firemního automobilu, získání dalších znalostí.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Vitice,

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy