Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technici údržby - Kolín

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29326720720 | aktuálnost: 06.07.2024

SPEL Manufacturing s.r.o.

Upřesňující informace

První kontakt:
Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.: 321 579 051, Po - Pá 9 - 15 hod
e-mail: kariera@spel.cz
osobně: Po - Pá 9 - 15 hod.

Smlouva na 1 rok s možností prodloužení.

Náplň práce:
Pravidelná údržba ručního nářadí, nástrojů pro lisování kontaktů a zařízení ve výrobě
Opravy zařízení, výměny opotřebovaných dílů (pneumatika, mechanika a elektrika)
Opravy menšího charakteru na výrobních halách ( elektro, montáž regálů, nástěnky apod.)
Spolupráce s technology na výrobních procesech.

Co požadujeme:
SOU/SŠ, obor elektro výhodou ( dle vyhlášky NV 194/2022 )
Manuální zručnost
Uživatelskou znalost na PC (Word, Excel)
Pracovitost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
Možnost uplatnění pro čerstvé absolventy.

Co můžeme nabídnout:
Zaškolení na pracovní pozici
Zaměstnání s dlouhou perspektivou a jistotou
Pracovní pozici na hlavní pracovní poměr ve dvou směnném provozu (ranní, odpolední)
Pravidelný měsíční příjem a možnost dalších prémií
Stravenkový paušál
Bonus ve formě 13. platu
Firemní oblečení.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 26 000 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Třídvorská 1371, Kolín, 28002

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy