Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technická podpora manažera (33-45.000 KČ)

referenční číslo: 58924 | aktuálnost: 20.08.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Vyznáte se v elektrotechnice a máte platnou vyhlášku NV č. 194/2022 Sb.? Rád byste využil svého potenciálu v terénu a zároveň Vám nevadí nějaká ta administrativa v kanceláři? Pak máte právě ideální příležitost! Česká firma s několikaletou tradicí hledá kolegu na pozici

TECHNICKÁ PODPORA MANAŽERA (33-45.000 KČ)

Náplň práce

  • Řízení a dohled nad projekty
  • Objednávání materiálu a komponentů potřebných pro realizaci zakázek
  • Efektivní vyjednávání s dodavateli
  • Zajištění vysoké kvality dodavatelských služeb
  • Identifikace a analýza technických problémů
  • Práce s tlakovým zařízením
  • Vedení evidencí a dokumentace

Požadujeme

  • SOU/SŠ elektrotechnického zaměření
  • Vyhlášku NV č. 194/2022 Sb. min. §5
  • Vhodné i pro absolventy!
  • ŘP sk. B - cestování v rámci ČR
  • Znalost MS Office
  • Manuální zručnost, technický přehled v PO

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Finanční bonusy
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenkový paušál
  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Lokalitu: Jihlava

Mzda: 33 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Technika, elektrotechnika