Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technická podpora prodeje

referenční číslo: 55951 | aktuálnost: 19.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme technicky zdatného člověka, který bude pomáhat obchodníkům s vyjasněním technických specifikací automobilů. Nečeká vás pouze stereotypní kancelářská práce, ale také občasné cesty do zahraničí na veletrhy, kde byste reprezentoval/a značku na světovém trhu.
Budete fungovat jako hlavní spojovací článek mezi obchodními zástupci a oddělením konstrukce, se kterými budete řešit jednotlivé zakázky a požadavky klientů Ponesete spoluzodpovědnost za technická řešení zakázek Budete vykonávat administrativu spojenou s výkonem práce Budete komunikovat se zákazníky, zahraničními partnery a dealery Mimo jiné vás čekají i služební cesty na veletrhy a konference v ČR i zahraničí Reporting

Požadujeme

Vzdělání v technickém oboru Komunikativní znalost AJ pro komunikaci se zákazníky Znalost MS Office Technické myšlení, zodpovědnost

Nabízíme

5 týdnů dovolené Možnost firemního stravování Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na dopravu, pokud dojíždíte z jiné obce než z Kopřivnice Možnost dalšího vzdělávání Zvýhodněný telefonní tarif Benefitní program Firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl