Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technicko-výrobní přípravář - mosty - Praha

referenční číslo: 2000271824 | aktuálnost: 26.06.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která je světovým lídrem v oboru silničního stavitelství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technicko-výrobní přípravář.

Náplň práce:

  • Vypracování obchodních nabídek do soutěží (převážně veřejné zakázky)
  • Budete obchodní a administrativní podporou stavbyvedoucích v rámci realizace staveb
  • Zajištění materiálu, stavebních prací a služeb v souladu se směrnicí o nákupu
  • Vyjednání smluvních podmínek s dodavateli/podzhotoviteli
  • Vyhotovení kalkulací víceprací a aktualizace rozpočtu ve fázi realizace stavby (projednávání cen při změnách s objednateli i subdodavateli)

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ stavebního směru, ideálně se zaměřením na dopravní stavitelství
  • Pokud už máte z podobných pozic praxi, je to určitě výhoda, rádi ale dáme šanci i čerstvým absolventům
  • Technické znalosti z oblasti realizace staveb (nejlépe dopravních) a znalost stavebních materiálů
  • Znalost kalkulací stavebních prací
  • Znalost práce na PC, především s programy MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, učenlivost

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení s každoročním navyšováním
  • Roční odměny ve výši 2-3 mezd
  • Notebook a telefon
  • Práce v silné stabilní společnosti
  • Možnost rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál; cestovní náhrady
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění - 500 Kč/měsíc
  • Systém Cafeterie - 12 000 Kč/rok
  • Multisport karta
  • Mladý, dynamický a pozitivně smýšlející kolektiv
  • Lokalita: Vysočany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: přípravář, rozpočtář/kalkulant, technik ve stavebnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas