Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technický administrátor s AJ

referenční číslo: 56019 | aktuálnost: 28.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Komunikace mezi mateřskou firmou ve Švýcarsku a externí firmou Poptávání zpracování a změny dokumentů u externí firmy na základě požadavků projektových manažerů z mateřské společnosti Občasné úpravy technické dokumentace a překlady do požadovaných jazykových variant Komunikace s externí firmou za účelem stanovení cenové nabídky a času zpracování Koordinace dokumentů: Interní manuály, Externí manuály, Listy technických požadavků Správa uložiště dokumentů a historie verzí Koordinace informací interně/externě

Požadujeme

Ukončené středoškolské studium s maturitou Vysokou motivovanost, samostatnost a spolehlivost Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti Nutné technické znalosti pro komunikaci s projektovými manažery a autory textů Nutné velmi dobré dovednosti pro práci se soubory a jejich organizaci Jasné a přesné vyjadřování v CZ a AJ (NJ výhodou) Znalost standardních IT nástrojů, zpracování dokumentů, Adobe professional, email Tato pozice není o vytváření obsahu dokumentů, je potřeba obsahu porozumět Každodenní komunikace v angličtině Dobré mezilidské vztahy, týmový hráč Pravidelné cesty do mateřské společnosti ve Švýcarsku: 3-4x za rok Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem Pružná pracovní doba Příspěvek na dopravu Benefity pro volný čas Výhodný mobilní tarif Dovolená 25 dní Firemní akce Přátelský kolektiv
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl