Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technický pracovník, referent provozního odboru

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17455270766 | aktuálnost: 28.06.2024

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace

Upřesňující informace

Náplň práce:
• Zajišťování subdodavatelskou firmou opravy a údržby nemovitého a movitého majetku ve správě MJVM – budov, technologií a technologických celků, strojů, zařízení, vybavení apod. Komunikace s dodavatelskou firmou a řešení problémů s firmou zajišťující opravy.
• Zajišťování efektivního využívání majetku a návrhů na vyřazení. Sledování poruchovosti, technického stavu, poškození, opotřebení, časových a ekonomických ztrát, revizních nálezů, zkoušek a prohlídek. Navrhování, zajišťování a kontrola realizace opatření k nápravě.
• Vybraná agenda z oblasti nakládání se svěřeným majetkem – spolupráce při evidenci nově pořízeného majetku, zajišťování jeho řádného označení, spolupráce při provádění fyzických inventur majetku.
• Realizace procesu vyřazení přebytečného a neupotřebitelného majetku na základě zjištění a výstupů fyzických inventur majetku.
• Vybraná agenda z oblasti dotačních projektů z Ministerstva Kultury.
• Zpracování daňových přiznání a výkazů z oblasti energetiky včetně zajištění jejich odeslání v řádném termínu – měsíční přiznání k dani z elektřiny vyrobené fotovoltaickým systémem (FVE), výkazy pro OTE.
• Spolupráce v oblasti EZS, EPS, zajišťování komunikace se smluvními partnery, aktualizace kontaktních osob na Policii ČR a Hasičský záchranný sbor ČR.
• Zajišťování vybraných oblastí provozu organizace, např.:
- zajišťování procesu nákupů zboží a služeb v rámci provozního odboru,
- sestavování návrhů na opravy, údržbu, obnovu a doplnění IT zařízení a techniky,
- zajišťování provozu platebních terminálů na objektech MJVM (hrad Malenovice, Ploština) včetně řešení vzniklých problémů,
- zajišťování vybraných funkcionalit vstupenkového systému (Colosseum) včetně jejich úprav, rozšíření apod. dle pokynů nadřízených.
- spolupráce při akcích MJVM, převozech věcí apod.
- drobné údržbové práce v rámci objektů MJVM a okolních pozemků.
• Vykonávání dalších činností odpovídajících pracovnímu zařazení, dle potřeb organizace a dle pokynů nadřízených.
• Výhodou je znalost BOZP a PO v případech komunikace s externí osobou odborně způsobilou, evidence školení potřebné v rámci zaměstnání.
• Evidence a řešení revizí a zkoušek vyplývající z provozu objektů.
Požadujeme:
• Minimálně střední vzdělání s maturitou.
• Znalost práce na PC, MS Office.
• Aktivní řidič, řidičský průkaz sk. B
• Schopnost samostatné i týmové práce.
• Komunikativnost a schopnost práce s lidmi, flexibilita.
• Zodpovědnost, spolehlivost.
• Trestní bezúhonnost.
Výhodou:
• Praxe ve vykonávání některých z popsaných činností.
Nabízíme:
• Práci na plný pracovní úvazek.
• Pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou.
• Solidnost veřejné instituce.
• Možnost dalšího odborného růstu.
• Pružnou pracovní dobu, 25 dní dovolené + 3 dny indispozičního (zdravotního) volna.
• Příspěvek na stravování a penzijní připojištění.
• Volné vstupy do objektů muzeí a galerií (AMG, ICOM).

Kontakt:
Vavrečkova 7040
760 01 Zlín

Výběrové řízení
Přílohy přihlášky:
• Strukturovaný profesní životopis
• Motivační dopis
• Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení

Přihlášku zasílejte na adresu: petr.tkadlcik@muzeum-zlin.cz do 21. 7. 2024.
Výběrové řízení proběhne formou ústního pohovoru.
Bližší informace: Ing. Petr Tkadlčík, vedoucí projektově technického oddělení, tel.: 731 532 705, e-mail: petr.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 24 100 - 34 370 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Vavrečkova 7040, Zlín, 76001

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy