Typ nabídky

Minimální mzda

Technický referent / technická referentka obchodního oddělení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29592980773 | aktuálnost: 28.06.2024

Dřevoterm, s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, flexibilní pracovní doba. Nástup možný ihned.

Co budete dělat: komunikovat a pečovat o velkoobchodní i maloobchodní zákazníky; poskytovat jim potřebnou podporu a poradenství v oblasti stínicí techniky; vyřizovat poptávky, zpracovávat cenové nabídky; konzultovat se zákazníky nestandardní objednávky a jejich možná technická řešení; vyřizovat a evidovat reklamace i připomínky zákazníků, navrhovat nápravná opatření a podílet se na jejich realizaci; spolupracovat na tvorbě a aktualizaci technologických postupů pro výrobu; spolupracovat na vývoji a zavádění nových výrobků nebo jejich vylepšení, včetně zlepšování výrobních procesů; spravovat výkresovou dokumentaci; spolupracovat na dalších činnostech obchodního oddělení a výroby.

Požadavky: min. SŠ vzdělání s maturitou, ideálně technického směru; uživatelská znalost MS Windows (Word/Excel); orientace v technické a výkresové dokumentaci; pečlivost a spolehlivost; samostatnost, ale i schopnost týmové práce; komunikativnost, vstřícné a příjemné vystupování; znalost angličtiny slovem i písmem (B1/B2); řidičský průkaz sk. B; zkušenost s grafickými editory výhodou; praxe na obdobné pozici výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: zázemí úspěšné a dlouhodobě fungující rodinné firmy na Broumovsku (výkon práce v obci Březová), přátelské prostředí, příspěvek na stravné, mobilní telefon.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete co nejdříve svůj životopis na e-mail: radka.hofmanova@drevoterm.cz

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Poznámka k jazykovým znalostem: slovem i písmem (B1/B2)

Požadujeme

Práce s PC uživatelská znalost MS Windows (Word/Excel)PHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jiné orientace v technické a výkresové dokumentaci, komunikativnost atd.PHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 60, Meziměstí, 54983

Region: Královéhradecký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy