Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technický údržbář | 13.mzda!

referenční číslo: 54850 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Firma, která je přední výrobce stínící techniky zahrnující širokou škálu produktů - od hliníkových a látkových žaluzií až po dřevěné žaluzie a další moderní řešení - hledá Údržbáře, který bude mít na starost servis strojů, zařízení a budov na dvousměnný provoz. Chcete získat benefity ve formě 13.mzdy, extra týdne dovolené navíc či dotovaného strovávní? Pak čtěte dále.
Údržba, servis a opravy strojního zařízení (balící/montážní linky, lakovna apod.) Seřizování strojů, následná péče a preventivní údržba Příležitostná péče o vnitřní a vnější prostory firmy Vedení a zpracování technické dokumentace Práce na dvousměnný provoz a občasná technická pohotovost

Požadujeme

Vyhlášku 50§6 (NV 194/2022 Sb.) Zkušenosti na obdobné pozici Technické myšlení, proaktivní přístup a samostatnost Výhodou je technické vzdělání

Nabízíme

13. mzda Týden dovolené navíc Flexi pass poukázky (3.000 CZK ročně) Dotované stravování - výběr z 5 jídel za zvýhodněnou cenu Možnost relaxace ve vnitřní relaxační zóně nebo venkovní posezení Oslavy pracovních a životních jubileí a pravidelné firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba