Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technický vedoucí lakovny

referenční číslo: 55672 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte již předchozí zkušenosti s vedením kolektivu, nechybí vám ani všeobecný technický přehled a technologie lakování pro vás není cizí? Pak pro Vás máme lákavou nabídku zodpovědné pracovní pozice ve stabilní mezinárodní společnosti, která Vám mimo jiné poskytne i řadu pěkných benefitů.
vedení týmu elektrikářů a mechaniků (15 zaměstnanců) programování lakovacích robotů spolupráce na zavádění nových projektů komunikace se zástupci dodavatelů barev samostatné a proaktivní řešení problémů

Požadujeme

zkušenosti z obdobné pracovní pozice (lakovna/programování robotů) zkušenosti s vedením kolektivu znalost čtení technické dokumentace spolehlivost, samostatnost, důslednost

Nabízíme

13. a 14. plat 5 týdnů dovolené pružnou pracovní dobu příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na stravování firemní akce pro zaměstnance příspěvky na volnočasové aktivity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)