Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik 3D kvality | Vhodné i pro juniory!

referenční číslo: 55136 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Aktuálně hledáme šikovného pracovníka pro zajištění provozu 3D měřící laboratoře pro automotive společnost lokalitně na Hodonínsku. Víte jak vypadá a probíhá 3D měření anebo jste přímo 3D měření prováděl? Nevadí Vám práce na směnný provoz? Pak je tato pozice přímo pro Vás! Jako Technik 3D měření budete mít na starost obsluhu strojů, spouštění měření dle stávajících programů a po zaškolení a získání praxe také úpravy a tvorbu nových programů.
Provádět měření na 3D měřících zařízení firmy Vypracovávat protokoly z měření Zajišťovať kontrolu vstupního materiálu od externích dodavatelů Prováděť zakázkové meření dle požadavků oddělení firmy Pracovat na směnny (ranní/noční)

Požadujeme

SŠ vzdělání (technický směr výhodou) Výhodou je zkušenost s měřením 3D Výhodou je také základní zkušenosti z oboru kvality či automotive

Nabízíme

Týden dovolené navíc Příplatek za práci přesčas 50% Dotované závodní stravování Věrnostní odměny a stabilizační příplatek Příspěvek na péči o zdraví A další benefity dle vnitřní předpisy firmy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl