Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik a projektant tesařských konstrukcí

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29556400715 | aktuálnost: 28.06.2024

Kasalova pila, s.r.o.

Upřesňující informace

KONTAKT: E-MAILEM, TELEFONICKY (6:30 - 14:00 hod)
Náplň práce: návrh příhradových vazníků, vázaných krovů, dřevostaveb a jiných dřevěných konstrukcí v programech MITEK a SEMA, tvorba cenových nabídek, komunikace se zákazníkem, tvorba výrobní dokumentace pro CNC, organizace expedice a montáže jednotlivých zakázek
Požadujeme: vzdělání SŠ nebo VŠ, znalost práce na PC a CAD programy (program SEMA, MITEK výhodou), schopnost samostatně organizovat a plánovat svou práci, orientovat se v problematice dřevěných konstrukcí, ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme: mzdu závislou na množství realizovaných zakázek (420 až 480 tis. hrubého ročně), ke konci roku mimořádná odměna; příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jarošovská 600, Jindřichův Hradec, 37701

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita