Typ nabídky

Minimální mzda

Technik BOZP, 40 000-45 000 Kč

referenční číslo: 56875 | aktuálnost: 13.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici Technik BOZP.
zajišťování kontrol BOZP a PO a zavádění nápravných opatření sledování legislativních požadavků a změn v oblasti BOZP a PO komunikace a prosazování standardů a vytváření bezpečného prostředí zodpovědnost za vyhledávání a hodnocení rizik a spolupráce při nastavení opatření pro jejich eliminování spolupráce při vyšetřování incidentů a vedení statistiky úrazovosti spolupráce při sběru, reportování dat a sdílení informací školení osob v oblasti BOZP a PO

Požadujeme

vzdělání v oboru bezpečnosti práce NEBO předchozí zkušenost na obdobné pozici uživatelská znalost MS Office (např. MS Excel) alespoň základní znalost anglického jazyka

Nabízíme

13. mzda příspěvek na dojíždění 5 týdnů dovolené závodní stravování a občerstvení na pracovišti příspěvek na penzijní pojištění program Cafeteria příspěvek na volnočasové aktivity v podobě Multisport karty

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl