Typ nabídky

Minimální mzda

Technik BOZP

referenční číslo: 56724 | aktuálnost: 07.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní firmy na Žatecku hledáme vhodného kandidáta na pozici Technika BOZP.
zodpovědnost za oblast BOZP, PO a ŽP včetně odpadového hospodářství zlepšování procesů v těchto oblastech školení nových zaměstnanců na pravidla BOZP a PO tvorba dokumentace a provádění auditů tvorba pravidelných hlášení daných platnou legislativou komunikace s orgány státní správy vedení záznamů požadovaných legislativou a vnitřními firemními předpisy reporting a související administrativa

Požadujeme

předchozí praxi ve výrobní společnosti znalost Microsoft Office – Excel, Word znalost problematiky BOZP, PO a ŽP analytické myšlení samostatnost a iniciativu

Nabízíme

týden dovolené navíc příspěvek na stravování příspěvek na penzijní připojištění cafeteria systém přátelský kolektiv jednosměnný provoz
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha