Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik/čka kvality

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29487000707 | aktuálnost: 28.06.2024

REINERT Czech s.r.o.

Upřesňující informace

Co Vás čeká:
- Péče o zákazníky v automobilovém průmyslu (komunikace se zákazníky a řešení požadavků týkajících se kvality)
- Zpracovávání zákaznických reklamací (zjišťování příčin nejakostní výroby a spolupráce na jejich odstraňování)
- Zavádění preventivních opatření do výroby prostřednictvím speciálních metod kvality (SPC, PPAP, APQP, 8D atd.)
Co od Vás očekáváme:
- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- Znalost angličtiny na pokročilejší úrovni
- Znalost MS Office - aktivní uživatel
- Orientaci v technické dokumentaci, výkresech
- Znalost problematiky plastových dílů - výhodou
- Řidičský průkaz sk. B
Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 200,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky Po-St v době od 9:30 do 14:30.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: pokročilejší úroveň

Požadujeme

Práce s PC MS Office -aktivní uživatelPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 43 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ampérova 493, Liberec, 46312

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy