Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik/čka údržby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29689220778 | aktuálnost: 14.08.2024

Swisspearl Česká republika a.s..

Upřesňující informace

Kontakt: telefonicky od 8-14 hodin, emailem
Požadujeme:
o SŠ/VŠ vzdělání technického směru
o Schopnost číst v technické dokumentaci
o Znalost AJ - min. úroveň A2
o Znalost práce na PC - zejména MS Office
o Znalost práce v systému AutoCAD nebo v podobných programech
o Pozice je vhodná pro absolventy

Náplň práce:
o Zpracovává požadavky na strojní údržbu a podle nich sestavuje plán práce pro pracovníky a kontroluje jeho plnění
o Zpracovává a vede plán preventivních prohlídek
o odpovídá za evidenci klíčových výrobních zařízení, sleduje jejich životnost a iniciuje jejich opravy a výměnu
o Je odpovědný za vedení, archivaci a aktualizaci technické dokumentace k technickým a technologickým celkům
o Spolupracuje při přípravě technologických postupů údržbářských prací
o Spolupracuje s útvarem údržby řídicích systémů a zajišťuje nutnou kooperaci
o Zajišťuje správu registrů zařízení, jako jsou žebříky, vozíky atd. a současně zajišťuje provádění jejich pravidelných kontrol a záznamů o nich.

o 5 týdnů dovolené
o příspěvek na cafeterii (1157 Kč/měsíc) nebo životní připojištění (1400 Kč/měsíc)
o dotované závodní stravování, výběr z 6-7 jídel
o příspěvky na dovolenou (2500 Kč/rok), lyžařské kurzy (1400 Kč) a letní tábory pro děti (1800 Kč)
o další příspěvky na volnočasové aktivity (sportovní aktivity, regenerace pracovních sil)
o příspěvky při pracovním a životním jubileu
o zvýhodněné mobilní tarify
o vzdělávací kurzy

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: min. úroveň A2

Požadujeme

Práce s PC MS OfficePHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Příčná 855/26, Šumperk, 78701

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy