Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik dodavatelské kvality - nová pozice!

referenční číslo: 58352 | aktuálnost: 22.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Je vám blízká oblast strojírenství a kvality? Můžete všechny své schopnosti a dovednosti ukázat na nově vytvořené pozici SQA. Budete přímo u zrodu, a díky vašim podnětům a zkušenostem se může pozice mírně formovat tak, aby fungovala co nejlépe.
kontrolovat dodržování kvality u dodavatele občas přímo k dodavateli cestovat a kontrolovat dané části tam řešení neshod, reklamací s dodavateli přejímky a předpřejímky komunikovat s konstrukcí, technologií měření s 3D

Požadujeme

vzdělání technického směru orientaci a znalost čtení výkresové dokumentace alespoň částečné zkušenosti s kvalitou flexibilitu

Nabízíme

možnost pozici částečně formovat flexibilní pracovní dobu práci ve společnosti s dlouholetou tradicí, která nenechá zaměstnance na holičkách 5 týdnů dovolené zvýhodněné telefonní tarify příspěvek na penzijní připojištění další akce a benefity pro zaměstnance
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl