Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik - elektrikář (muž/žena)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29604700798 | aktuálnost: 28.06.2024

Výroba automatických dveří LEXA & KRUŽÍK, spol. s r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- diagnostika, oprava a údržba vratových systémů - servisy a opravy - dveří s pohonem, - zapojování pohonů s vybavením (fotobuňky, signalizaci, kouřová čidla, zapojování a sevis automatických dveří + elektrozámků, spínačů, ...
- samostatné řešení mechanických nebo elektirckých závad - výměnou dílů nebo opravou na místě

Požadujeme:
- vyučení v oboru elektro nebo strojní zámečník
- vyhláška č. 50/78 sb. § 6
- základní uživatelské znalosti PC MS Office, Internet
- flexibilita - jedná se z 90% o práci v terénu
- ochota cestovat po ČR a SK

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidičPHP_EOL

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Čenkovská 1184/42, Třešť, 58901

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity