Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik kamerových systémů | 13.mzda!

referenční číslo: 55139 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Právě hledáme kolegu do týmu Technické podpory pro projekty v oblasti kamerových, dohledových, bezpečnostních a telematických systémů. Chcete pracovat ve firmě, která dodává špičkové optické vláknové komunikační systémy na českém a slovenském trhu? Pak čtěte dál.
Poskytovat technickou podporu pro projekty v oblasti kamerové techniky, dohledových, bezpečnostních a telematických systémů Pracovat s pokročilými kamerovými systémy, ověřovat funkce a návrhy vhodných sestav bezpečnostních systémů Konfigurovat a používat řídící a dohledový software Instalovat a konfigurovat systémy pro analýzu obrazu s využitím umělé inteligence Budete v kontaktu s vývojovými techniky předních světových výrobců bezpečnostních systémů

Požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru Výhodou je znalost LAN sítí, zkušenosti se serverovým i cloudovým prostředím či přehled v IT komunikacích Důležitá je aktivní znalost anglického jazyka Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

13.plat Atraktivní plat s víceúrovňovým prémiovým ohodnocením a podíly na zisku firmy Široké zaměstnanecké výhody a benefity: stravné, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, Multisport karta, příspěvky na důchodové připojištění Moderní kanceláře ve vlastní budově s testovacími, jednacími a školícími prostory
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika