Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik kamerových systémů (35 - 60.000 Kč)

referenční číslo: 57982 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš vysokou školu v elektro oboru a zaměřuješ se na slaboproud? Zajímáš se o kamerové systémy / aplikace a zvládáš komunikovat v angličtině / němčině? Paráda, tebe hledám!

Pošli mi CV a přihlas se do výběrového řízení na pozici:

TECHNIK KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ (35 - 60.000 Kč)

Náplň práce

  • Posouzení realizovatelnosti kamerových aplikací
  • Navrhování kamerových aplikací a jejich testování
  • Cenové nabídky
  • Práce s interním systémem
  • Instalace, zaučení, technická podpora a servis
  • Komunikace s dodavateli

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v elektro oboru se zaměřením na slaboproud
  • Praxi na obdobné pozici - min. 5 let
  • Znalost průmyslových směrnic
  • Zkušenosti s programováním komunikace
  • Komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka
  • Zkušenost s kamerovými systémy - výhodou

Nabízíme

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Sick days
  • Dodatečné volno
  • Příspěvek na dovolenou
  • Stravenkový paušál
  • Firemní telefon
  • Lokalitu: Brno

Mzda: 35 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, Technika, elektrotechnika, Strojírenství, Automobilový průmysl